Rezerwacje namiotów bankietowych – sezon 2019

To już ostatni dzwonek, żeby wynająć namiot bankietowy na komunie na 2019r, wprawdzie posiadamy bardzo dużo namiotów bankietowych, jednak mamy aktualnie ponad 60% wynajętych, poza namiotami usługi dodatkowe takie jak: krzesła, ławki, stoły, zastawa stołowa, dekoracje – wynajęte sa w 70%.

Pamiętaj, że wypożyczając namiot ze sprawdzonej firmy nie narazisz się na wpadki… w sezonie poprzednim montując namioty u naszych klientów spotykaliśmy się z sytuacja, gdzie przypadkowi ludzie widząc montaże namiotów przychodzili i prosili, żeby i ich poratować… okazywało się, że wynajęte przez nich namioty są stare, często śmierdzące pleśnią lub uszkodzone…

Nie warto oszczędzić czasami 50 czy 100 zł kosztem jakości… Działamy legalnie jako firma więc mamy sporo kosztów, jednak na tyle ile możemy staramy się obniżać nasze ceny. Dlatego preferujemy kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia konkretów dotyczących zlecenia. Pamiętaj, że w naszej firmie nie płacisz za dobę lecz za cały weekend.

Może zainteresować cię również oferta: wypożyczalnia namiotów bankietowych, wynajem namiotu lublin, namioty lublin, namioty warszawa, hale namiotowe lublin, namiot na wesele lublin, namioty siedlce, wynajem namiotu na wesele, wynajem namiotu siedlce, wynajem namiotu warszawa, wypożyczalnia namiotów warszawa, namioty Łuków, wynajem namiotów biała podlaska, namioty radzyń podlaski

Dlaczego namioty bankietowe?

  • Profesjonalizm
  • Elastyczność
  • Niskie ceny
  • Rzetelność
Jako firma posiadamy na swoim koncie wiele realizacji w organizacji imprez w plenerze, min nasze namioty bankietowe, hale namiotowe oraz wyposażenie często były wypożyczane/wynajmowane na wesela, komunie, imprezy firmowe, festyny, eventy, co przekłada się na setki zadowolonych klientów.

Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta. zadowolenieNasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu w większości przypadków udaje nam się dopasować do wszystkich wytycznych stawianych przez nawet najbardziej wymagających konsumentów.
    • Tel.: 516-853-254