› Montaz

W naszej firmie Samodzielnie możesz zamontować tylko namioty automatyczne: 3×3 lub 3×6.

Pozostałe hale namiotowe montujemy sami. Podane ceny zawierają koszt montażu. Montaż hal namiotowych nie jest prostą czynnością, czas montażu różni się w zależności od wielkości hali, np namiot 6×4 montowany jest miedzy 1h-1,5h natomiast namiot 8×5 montowany jest przez ponad dwie godziny, wieksze hale to już kilka lub kilkanaście godzin wszystko uzależnione jest od podłoża i panujących warunków. Namioty zawsze montowane są przez dwie przeszkolone osoby.

Nie dajemy możliwości samodzielnego montowania hal namiotowych o konstrukcji rurowej!.

Dlaczego? dlatego że to nasza własność, która kosztuje kilka, kilkanascie lub kilkadziesiąt tysięcy, wiec ryzyko jest bardzo duże by nie przeszkolona osoba mogła taka halę uszkodzić.

Co jest nam potrzebne do montażu hali namiotowej:

  • równa płaszczyzna
  • oczyszczony teren
  • jeżeli montaż odbywa się na nawierzchni betonowej lub na kostce to potrzebujemy zasilanie

Słowa kluczowe: wypożyczalnia namiotów bankietowych, wynajem namiotu lublin, namioty lublin, namioty warszawa, hale namiotowe lublin, namiot na wesele lublin, namioty siedlce, wynajem namiotu na wesele, wynajem namiotu siedlce, wynajem namiotu warszawa, wypożyczalnia namiotów warszawa, namioty Łuków, wynajem namiotów biała podlaska, namioty radzyń podlaski

Dlaczego namioty bankietowe?

  • Profesjonalizm
  • Elastyczność
  • Niskie ceny
  • Rzetelność
Jako firma posiadamy na swoim koncie wiele realizacji w organizacji imprez w plenerze, min nasze namioty bankietowe, hale namiotowe oraz wyposażenie często były wypożyczane/wynajmowane na wesela, komunie, imprezy firmowe, festyny, eventy, co przekłada się na setki zadowolonych klientów.

Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta. zadowolenieNasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu w większości przypadków udaje nam się dopasować do wszystkich wytycznych stawianych przez nawet najbardziej wymagających konsumentów.
    • Tel.: 516-853-254