› Wynajem / Kontakt

Kontakt z naszą  firmą:

Wypożyczalnia namiotów bankietowych i sprzętu cateringowego

Tel.: 516-853-254

e-mail: wynajemnamiotu@interia.pl
Biuro czynne: 9.00-18.00

UWAGA ILOŚĆ PODŁÓG I ZASTAWY STOŁOWEJ OGRANICZONA !!!

Obsługujemy całe woj. lubelskie, oraz woj. mazowieckie, jednak możemy również dojechać w inne regiony w Polsce. W takim przypadku należy wcześniej dzwonić i pytać o dostępność takiej usługi.

 

Jak można zarezerwować termin i wynająć namiot?

  1. Telefonicznie, dzwoniąc do nas wypełniamy formularz zgłoszeniowy, który odsyłamy do państwa na e-maila – po wpłacie zadatku namiot jest dla państwa zarezerwowany.
  2. Osobiście w jednym z naszych biur w terenie. W tym przypadku również trzeba wypełnić formularz zamówienia, oraz wpłacić zadatek.
  3.  Składając zamówienia e-mailowo, w tym przypadku trzeba pamiętać o podaniu jak największej ilości szczegółów dotyczących zamówienia.

 

Wynajem namiotów Lublin

Wiele osób pyta kiedy montowane są namioty i hale namiotowe?

W przypadku imprez, które odbywają się w sobotę, lub w niedzielę montaże namiotów, oraz transport wyposażenia odbywa się już od środy. Wcześniej z klientem konsultujemy dokładną datę montażu, jednak zawsze zależy nam na tym aby nasza praca została wykonana do maksymalnie do piątku. Pracujemy również w sobotę dotyczy to organizacji głownie przyjęć niedzielnych – i takich gdy klientowi nie pasuje inny dzień montażu namiotu. Staramy się być elastyczni i staramy się dopasowywać do aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Słowa kluczowe: wypożyczalnia namiotów bankietowych, wynajem namiotu lublin, namioty lublin, namioty warszawa, hale namiotowe lublin, namiot na wesele lublin, namioty siedlce, wynajem namiotu na wesele, wynajem namiotu siedlce, wynajem namiotu warszawa, wypożyczalnia namiotów warszawa, namioty Łuków, wynajem namiotów biała podlaska, namioty radzyń podlaski

Dlaczego namioty bankietowe?

  • Profesjonalizm
  • Elastyczność
  • Niskie ceny
  • Rzetelność
Jako firma posiadamy na swoim koncie wiele realizacji w organizacji imprez w plenerze, min nasze namioty bankietowe, hale namiotowe oraz wyposażenie często były wypożyczane/wynajmowane na wesela, komunie, imprezy firmowe, festyny, eventy, co przekłada się na setki zadowolonych klientów.

Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta. zadowolenieNasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu w większości przypadków udaje nam się dopasować do wszystkich wytycznych stawianych przez nawet najbardziej wymagających konsumentów.
    • Tel.: 516-853-254