› Wynajem / Kontakt

Kontakt z naszą  firmą:

Wypożyczalnia namiotów bankietowych i sprzętu cateringowego

Tel.: 516-853-254

e-mail: wynajemnamiotu@interia.pl
Biuro czynne: 9.00-18.00

UWAGA ILOŚĆ NAMIOTÓW I ZASTAWY NA KOMUNIE  OGRANICZONA !!!

Obsługujemy całe woj lubelskie i mazowieckie.

 

Jak można zarezerwować i wynająć namiot?

  1. Telefonicznie, dzwoniąc do nas wypełniamy formularz zgłoszeniowy, który odsyłamy do państwa na e-maila – po wpłacie zadatku namiot jest dla państwa zarezerwowany.
  2. Osobiście w jednym z naszych biur w terenie.
  3.  Składając zamówienia e-mailowo.

Słowa kluczowe: wypożyczalnia namiotów bankietowych, wynajem namiotu lublin, namioty lublin, namioty warszawa, hale namiotowe lublin, namiot na wesele lublin, namioty siedlce, wynajem namiotu na wesele, wynajem namiotu siedlce, wynajem namiotu warszawa, wypożyczalnia namiotów warszawa, namioty Łuków, wynajem namiotów biała podlaska, namioty radzyń podlaski

Dlaczego namioty bankietowe?

  • Profesjonalizm
  • Elastyczność
  • Niskie ceny
  • Rzetelność
Jako firma posiadamy na swoim koncie wiele realizacji w organizacji imprez w plenerze, min nasze namioty bankietowe, hale namiotowe oraz wyposażenie często były wypożyczane/wynajmowane na wesela, komunie, imprezy firmowe, festyny, eventy, co przekłada się na setki zadowolonych klientów.

Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta. zadowolenieNasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu w większości przypadków udaje nam się dopasować do wszystkich wytycznych stawianych przez nawet najbardziej wymagających konsumentów.
    • Tel.: 516-853-254