Namioty Bankietowe – wypożyczalnia namiotów nowy asortyment.

W naszej firmie mimo praktycznie zakończonego sezonu dzieje się bardzo dużo, uzupełniamy nasze magazyny nowymi namiotami bankietowymi, profesjonalnymi halami namiotowymi, zastawą stołową, meblami. Aktualnie wynajem namiotu jest jedną z największych tego typu firm w regionie. Na stanie mamy ponad 200 namiotów bankietowych, dodatkowo namioty automatyczne oraz hale namiotowe.

Jesteśmy w stanie zorganizować jednocześnie kilkanaście imprez na 1000 osób w jednym czasie, z pełnym wyposażeniem.

Nie ma drugiej firmy, która zarówno dostarczy Ci namioty, wyposaży je, przygotuje grille, nagłośni, oświetli, poprowadzi imprezę, oraz zapewni atrakcje, tak by impreza w plenerze była zapamiętana na długi czas.

Specjalnie dla Was dodaliśmy bardzo dużo nowych zdjęć naszych namiotów, oraz dodatkowe wersje kolorystyczne. Zdjęcia dostępne są na podstronach z namiotami, wraz z dokładnym opisem, oraz w zakładce galeria. Dokupiliśmy bardzo dużo sprzętu gastronomicznego, posiadamy nowe krzesła, oświetlenie dekoracyjne, maszyny na suchy lód do pierwszego tańca.

Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod nr tel:

    • Tel.: 516-853-254

 

Namiot bankietowy 6×4 w kolorze białym. W namiocie meble cateringowe.

Może zainteresować cię również oferta: wypożyczalnia namiotów bankietowych, wynajem namiotu lublin, namioty lublin, namioty warszawa, hale namiotowe lublin, namiot na wesele lublin, namioty siedlce, wynajem namiotu na wesele, wynajem namiotu siedlce, wynajem namiotu warszawa, wypożyczalnia namiotów warszawa, namioty Łuków, wynajem namiotów biała podlaska, namioty radzyń podlaski

Dlaczego namioty bankietowe?

  • Profesjonalizm
  • Elastyczność
  • Niskie ceny
  • Rzetelność
Jako firma posiadamy na swoim koncie wiele realizacji w organizacji imprez w plenerze, min nasze namioty bankietowe, hale namiotowe oraz wyposażenie często były wypożyczane/wynajmowane na wesela, komunie, imprezy firmowe, festyny, eventy, co przekłada się na setki zadowolonych klientów.

Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta. zadowolenieNasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu w większości przypadków udaje nam się dopasować do wszystkich wytycznych stawianych przez nawet najbardziej wymagających konsumentów.
    • Tel.: 516-853-254